Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, omkring 1900, med fem lådor i sargen, lådfronter med rotfanér, beslag i mässing, höjd ca 79, 121x64 cm, nyckel finns

Renoverat, smärre slitage, lagning på skiva. Senare nyckel

719509

2019-12-30