Öia belysning

Öia belysning
Öia belysning
Öia belysning
Öia belysning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖIA BELYSNING, bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 40 cm (total höjd ca 60 cm)

Smärre slitage, anlupen, ej funktionstestad

719512

2020-01-09