Öia belysning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ÖIA BELYSNING, bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 40 cm (total höjd ca 60 cm)
Kuntoraportti
Smärre slitage, anlupen, ej funktionstestad
719512
Päivämäärä:
2020-01-09