Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIORAMA med skeppsmodell, 1900-talets början, rammått ca 49x87 cm

Slitage

719514

2020-01-09