Fåtöljer 1930-tal

Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, brännmärkta Upsala Möblerings AB 1934, sitthöjd ca 38 cm

Klädsel med fläckar/skador, bruksslitage, nagg

719515

2019-12-30