Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1930-tal, Upsala Möblerings AB, intarsia, längd ca 202 cm, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med fläckar, bruksslitage, nagg
719518
2019-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här