Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Mouvement optique, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/15, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm, oramad, nr 2 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

719524

2020-01-09