Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Intrépidité,
stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 3/15, färgserigrafi, bladstorlek 19x25 cm, nr 1 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

719526

2020-01-10