Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Intrépidité,
stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 3/15, färgserigrafi, bladstorlek 19x25 cm, nr 1 i mappen The Angles of Baertling
Oramad
719526
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här