Hallbord Nk

Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk
Hallbord Nk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, hallbord, omkring 1900-talets mitt, med låda i sargen, mahognyfanér, skyltmärkt R45530 C231051, höjd ca 62, 80x30 cm

Bruksslitage, smärre märken och fläckar

719533

2019-12-30