Örsjö golvlampa

Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HULTGREN, "Puck", golvlampa, mässing, etikettmärkt "Örjsö Industri AB", höjd ca 122 cm

Smärre slitage, repor

719534

2020-01-06