Industrilampa Tyskland

Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland
Industrilampa Tyskland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INDUSTRILAMPA, golvlampa, 1900-talets första hälft, märkt K. Wienert, Berlin - S.0.36, numrerad 93379, pulverlackerad plåt, på trepassfot, justerbar skärm, höjd ca 190, diameter ca 65 cm

Åldersrelaterad slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

719539

2019-12-29