Parmattor

Parmattor
Parmattor
Parmattor
Parmattor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARMATTOR, old, Tabriz, galleri, ca 495x74 cm

Slitage, ett hörn med lagning, baksida med mindre skador

719540

2020-01-04