Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMIL HAGSTRÖM (1892-1952): "Svartsjölandet", signerad E Hagström 1963, olja på pannå, 46x55 cm
Ytsmuts
719544
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här