Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PHILIP ARCTANDER, tillskriven, "Muslingestolen", fåtölj, bok, höjd ca 87 cm
Benen med slitage/repor, klädsel med slitage/knappar saknas
719553
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här