Philip Arctander Muslinge

Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge
Philip Arctander Muslinge

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PHILIP ARCTANDER, tillskriven, "Muslingestolen", fåtölj, bok, höjd ca 87 cm

Benen med slitage/repor, klädsel med slitage/knappar saknas

719553

2020-01-06