Vägghylla Bookworm design Ron Arad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RON ARAD, vägghängd bokhylla, "Bookworm", Kartell, Italien, svart plast (PVC), 7 sektioner, bredd 320, höjd ca 19, längd 20 cm

Bruksslitage, smärre repor

719555

2019-12-31