Emil Axel Krause

Emil Axel Krause
Emil Axel Krause
Emil Axel Krause
Emil Axel Krause
Emil Axel Krause
Emil Axel Krause

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL AXEL KRAUSE (1871-1945): Badande kvinna, olja på duk, monogramsignerad, a tergo med kvarlåtenskapsstämpel, ca 86x53,5 cm.

Något ospänd duk

719573

2019-12-30