Flora Danica
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, assiett, Flora Danica, Sedum boloniense Lois, porslin, Danmark, modellnummer 3572, polykromt bemålad dekor, konturerat samt förgyllt brätte, märkt Royal Copenhagen 20/3572, diameter ca 21,5 cm
Fotnagg/skada
719574
2019-12-30