Flora Danica

Flora Danica
Flora Danica
Flora Danica
Flora Danica
Flora Danica
Flora Danica

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, assiett, Flora Danica, Lathyrus maritimus Fr, porslin, Danmark, modellnummer 3572, polykromt bemålad dekor, konturerat samt förgyllt brätte, märkt Royal Copenhagen 20/3572, diameter ca 21,5 cm

Nagg

719575

2019-12-30