Johan Fredrik Isberg Karl XII:s torg

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Månbelyst Karl XII:s torg, monogramsignerad I. Fr. I-g samt daterad 1880, gouache, ca 21,5x26 cm

719576

2019-12-30