Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Månbelyst Karl XII:s torg, monogramsignerad I. Fr. I-g samt daterad 1880, gouache, ca 21,5x26 cm
719576
2019-12-30