Spisa Ribb kaffekoppar
Closed
2019-12-31
719594
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG, 7 kaffekoppar med fat, modell Spisa Ribb, 1950/60-tal, bestående av: kaffekoppar med fat, benporslin, höjd ca 5,5 cm
Smärre slitage