Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD 1900-talets senare hälft, underrede i gulmetall, stenskiva, höjd ca 51 cm, diam ca 120 cm

bruksslitage

719596

2020-01-16