Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets senare hälft, underrede i gulmetall, stenskiva, höjd ca 51 cm, diam ca 120 cm
bruksslitage
719596
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här