Niklas Aronsson oljemålning

Niklas Aronsson oljemålning
Niklas Aronsson oljemålning
Niklas Aronsson oljemålning
Niklas Aronsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIKLAS ARONSSON: "Vid åsnen" olja på duk, signerad samt daterad 2000, mått ca 25x85 cm

719615

2019-12-31