Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes eka"), signerad roland S, 204/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Gulnader

719632

2020-01-06