Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm
719633
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här