Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm

719633

2020-01-06