Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad roland S, 42/200, bladmått ca 23x15 cm, bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 109

Blekt rygg

719634

2020-01-07