Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 42/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm,

Gulnader

719635

2020-01-07