Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 1/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm
719636
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här