Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 1/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm

719636

2020-01-08