Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Möja", signerad roland S, 218/360, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Gulnader

719637

2020-01-08