Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i vinter, signerad Roland S och numrerad HC 50 ex, färglitografi, ca 36x29 cm

Gulnader

719638

2020-01-09