Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, "Astrid", Poliform, 2007-2008, höjd ca 75, 240x100 cm
Ett ben med lagning, bruksslitage
719641
2019-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här