Matbord Poliform

Matbord Poliform
Matbord Poliform
Matbord Poliform
Matbord Poliform
Matbord Poliform
Matbord Poliform

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, "Astrid", Poliform, 2007-2008, höjd ca 75, 240x100 cm

Ett ben med lagning, bruksslitage

719641

2019-12-31