Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Torpflickan" ur portföljen Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 126/170, färglitografi, ca 76x79 cm
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004

719660

2020-01-19