Ernst Billgren
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Torpflickan" ur portföljen Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 126/170, färglitografi, ca 76x79 cm
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004
719660
2020-01-19