Isaac Grünewald

Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Jägaren, "Sprang silfverhvita hinden över skogsvioler blå", färglitografi, signerad Isaac Grünewald, numrerad 20/30, 3 ième ètat, bildmått ca 24x19,5 cm

719661

2020-01-19