Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Jägaren, "Sprang silfverhvita hinden över skogsvioler blå", färglitografi, signerad Isaac Grünewald, numrerad 20/30, 3 ième ètat, bildmått ca 24x19,5 cm
719661
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här