Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBERTO MATTA, färgetsning, "10 p.m", ur "Lárc obscur des heures" 1975, Litteratur, Ferrari 112, signerad och numrerad 18/125 , plåtstorlek ca 49 x 68 cm .
719663
2020-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här