Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
ROBERTO MATTA, färgetsning, "2 a.m", ur "Lárc obscur des heures" 1975, Litteratur, Ferrari 114, signerad och numrerad 18/125 , plåtstorlek ca 49 x 68 cm .
719664
2020-01-01