Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

ROBERTO MATTA, färgetsning, "2 a.m", ur "Lárc obscur des heures" 1975, Litteratur, Ferrari 114, signerad och numrerad 18/125 , plåtstorlek ca 49 x 68 cm .

719664

2020-01-01