Roberto Matta, färgetsning

Roberto Matta, färgetsning
Roberto Matta, färgetsning
Roberto Matta, färgetsning
Roberto Matta, färgetsning
Roberto Matta, färgetsning
Roberto Matta, färgetsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA, färgetsning, Planche 5, ur "La danse de la mort", Litteratur, Sabatier 297, signerad och numrerad 35/100 , bladstorlek ca 66 x 50 cm, oramad

smärre hanteringsveck

719668

2020-01-01