Bestick dirigold i väska
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, dirigold, Lion, 1900-talets andra hälft, bestående av fiskbestick 12+12 st, efterrättssskedar 12 st, smörgåsgafflar/knivar 12+12 st, matgafflar, matknivar sågtandade 12+12 st, matgafflar, m5 uppläggningsbestick, 3 övriga delar, väska medföljer(skadad)
Bruksslitage
719694
2020-01-01