Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
GOLVLAMPA, 1920/30-tal, art deco, med 3 ljuspunkter, mässing, höj- och sänkbar, höjd ca 155 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
719709
Datum:
2020-01-04
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här