Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARKITTEL, 18/1900-tal, ställning i svartmålat smide, höjd inkl ställning ca 53, diameter 63 cm

Bucklor, bruks- och åldersrelaterat slitage

719713

2020-01-04