Skolkarta

Skolkarta
Skolkarta
Skolkarta
Skolkarta
Skolkarta
Skolkarta
Skolkarta
Skolkarta

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SKOLKARTA, "Australien och stilla havet", P.A. Norstedts & Söners Förlag, Centraltryckeriet, Stockholm, 1900-talets mitt, bredd ca 172 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

719716

2019-12-31