Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKOLKARTA, "Australien och stilla havet", P.A. Norstedts & Söners Förlag, Centraltryckeriet, Stockholm, 1900-talets mitt, bredd ca 172 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
719716
2019-12-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner