Ampel sent 1800-/tidigt 1900-tal

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AMPEL, sent 1800-/tidigt 1900-tal, bronserad metall, skål av slipad kristall, diameter ca 35 nuvarande höjd ca 55 cm

Smärre slitage

719719

2020-01-16