Klubbat för:
650 SEK
1 200 SEK
AMPEL, sent 1800-/tidigt 1900-tal, bronserad metall, skål av slipad kristall, diameter ca 35 nuvarande höjd ca 55 cm
Smärre slitage
719719
2020-01-16