Skål och vas

Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL och VAS, porslin, Kina, 1900-tal, skål med räfflad dekor och reliefdekor av växter, höjd ca 7 cm, vas i grön glasyr, höjd ca 6 cm

Smärre slitage

719751

2020-01-08