Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, 1960/70-tal, riopalisader, höjd ca 52, 140x80 cm

Bruksslitage

719762

2020-01-21