Karin Olsson litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KARIN OLSSON (1928-2006): fullmåne, signerad Karin Olsson samt numrerad 66/380, färglitografi, ca 44x44 cm
Kuntoraportti
719766
Päivämäärä:
2020-01-04