Karin Olsson litografi

Karin Olsson litografi
Karin Olsson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KARIN OLSSON (1928-2006): fullmåne, signerad Karin Olsson samt numrerad 66/380, färglitografi, ca 44x44 cm

Kuntoraportti

719766

Päivämäärä:

2020-01-04