Golvlampa Alda 1970-tal

Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal
Golvlampa Alda 1970-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, Alda, 1970-tal, grålackerad stomme i aluminium, reglerbar skärm, höjd ca 127

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage

719768

2019-12-31