Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
SÄNGBORD, alt. sidobord, 1900-talets mitt, teak, tre lådor, runda beslag, höjd ca 60, 60x32 cm
Bruksslitage, blekt samt mindre avslag på ovansidan, smärre repor
719773
2019-12-31