Sängbord sidobord teak

Sängbord sidobord teak
Sängbord sidobord teak
Sängbord sidobord teak
Sängbord sidobord teak
Sängbord sidobord teak
Sängbord sidobord teak
Sängbord sidobord teak
Sängbord sidobord teak

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SÄNGBORD, alt. sidobord, 1900-talets mitt, teak, tre lådor, runda beslag, höjd ca 60, 60x32 cm

Bruksslitage, blekt samt mindre avslag på ovansidan, smärre repor

719773

2019-12-31