Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, porträtt, olja på duk, osignerad, mått ca 48x46 cm

719780

2020-01-25