Jockum Nordström

Jockum Nordström
Jockum Nordström
Jockum Nordström
Jockum Nordström

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad Jockum, 134/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

719781

2020-01-01