Shepard Fairey

Shepard Fairey
Shepard Fairey
Shepard Fairey
Shepard Fairey

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SHEPARD FAIREY (född 1970): "Freedom to lead" serigrafi, signerad och daterad 09, ca 90x60 cm

719784

2020-01-01